Блог

Відкриття салонів "Паркетные Идеи" з 12 травня 2020 року!
З 12 травня салони "Паркетные Идеи" відкривають свої дрері для наших улюблених покупців!
Вітаємо з Великоднем!
    Колектив «Паркетные Идеи» вітає Вас з наступаючим Великоднем! Бажаємо Вам добра, миру, тепла!
    Здоров’я Вам і вашим близьким!
    Так як зараз ми не можемо приняти Вас offline, запрошуємо Вас перегянути асортимент на сайті.  
    Якщо у Вас з'являться питання, звертайтесь. Завжди раді Вам знайти Підлогу без турбот!
Новинки паркетної дошки 2020 року від Panaget (Франція)
Рухаючись разом з сучасними тенденціями,  виробник французької паркетної дошки Panaget презентував на початку 2020 року нові декори, що вже до вподоби клієнтам по всьому світу.
Тренди в покриттях для підлог в 2020 році з виставки Domotex
Покриття для підлог - це сфера у дизайні та будівництві, якій притаманні, як і всьому у нашому житті, мода та тренди. Тому компанія "Паркетные Идеи" відвідала вистаку Domotex 2020, щоб бути в курсі всіх новинок та тенденцій у покриттях для пілог. А ще, щоб клієнти компанії першими змогли дізнатися та викоритовувати новинки.
Запрошуєо Вас на благодійний концерт "Класична феєрія" 23 грудня у м. Харків!
Запрошуємо Вас разом з компанією "Паркетные Идеи" відвідати благодійний концерт "Класична Феєрія", що відбудеться 23 грудня о 18:30 у Палаці студентів НЮУ у м. Харків
Які умови найкращі для паркетної дошки?
   Якщо ви придбали паркетну або масивну дошку, то треба розуміти що як будь-який натуральний, природній матеріал потребує правильного догляду та умов використання.
Графік роботи на День Незалежності
Вітаємо усіх з Днем Незалежності!
У зв'язку з святковими днями змінився графік роботи на святкові дні...
Підлога в коридор - яку обрати?
      Коридор – найбільш відвідуване місце у домі, тому дуже важливо правильно підібрати підлогу для коридору. Тим паче, це перше приміщення, яке побачать ваші гості коли завітають до вас.
      Підлогові покриття повинні бути практичними, за ними повинно легко доглядати, та вони повинні мати високу зносостійкість. Давайте розглянемо які самі підлоги найкраще підійдуть у передпокій.
Как купить правильные полы в кухню
      Уже стало традицией или неписаным правилом использовать плитку в определенных помещениях, таких как ванная, туалет, коридор и кухня. Но время не стоит на месте и постепенно плитку в данных помещениях вытесняют более теплые, эстетичные и удобные в эксплуатации напольные покрытия, с помощью которых можно создать действительно неповторимый интерьер.
     Какие же современные полы для кухни можно использовать?
Полы для спальни, что лучше выбрать
    Спальня – очень важное место в вашем доме, она должна быть уютна и именно от того насколько вы будете чувствовать себя комфортно в спальне, насколько вы сможете отдохнуть и выспаться будет зависеть ваше настроение утром, а также настрой на целый день. Важную роль в этом играют полы в спальне. Лучшие полы для спальни – какие они?
Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
AlfaSystems GoPro GP261D21