Підлога в коридор - яку обрати?

Підлога в коридор - яку обрати?

      Щоб вам не довелося дуже скоро реставрувати ваші підлоги, а навіть замінювати їх, треба вибрати ті, що служитимуть довгі роки.

       Всі звикли що у коридорі, або принаймні на самому вході треба використовувати керамічну плитку, але даний вид покриття доволі холодний і не затишний. Тому рекомендуємо зупинити свій погляд на сучасних видах покриттів.

       У коридор добре підійдуть ламінат, вінілова плитка і навить паркетна дошка.


Ламінат

Для коридору добре підійде ламінат з класом зносостійкості не менше 32 класу

За дизайном можна вибрати ламінат з декором під плитку, натуральний камінь або під різноманітні породи деревини. Порівняно з керамічною плиткою ламінат буде тепліший і коридор буде мати більш вишуканий вигляд.


laminat-v-interere.jpg


Якщо ви не впевнені що до вологи з взуття, то слід спрямувати погляд на колекції ламінату з додатковим захистом проти вологи і які підходять для укладання в ванних кімнатах. 

Але вибравши звичайний ламінат, не варто перейматися з приводу вологи, його можна додатково захистити від вологи спеціальним засобом для захисту швів.

Незважаючи яких ламінат ви оберете, на вході слід постелити захисний килимок, що затримає бруд, пісок і вологу.


Паркетна дошка

Паркетна дошка в коридорі зразу зробить ваш інтер’єр вишуканим і багатим. І не слід боятися, що паркет здається менш захищений ніж ламінат – це не так.

Сучасні лаки дуже зносостійкі і олії добре захищають деревину. Насправді немає різниці яке покриття ви оберете для коридору – лак чи олію. Кожен з них буде добре виглядати через багато років, за умови правильного догляду.


parket-v-koridore.jpg


Паркетну дошку ми також рекомендуємо обробити засобом для захисту швів, який захистить вашу підлогу від пологи на 10 років.

Також як і для ламінату слід застосовувати брудозахисний килимок на вході.


Вінілова плитка

Вінілова плитка як найкраще підійде для укладання в коридорі. Даний вид покриття не боїться вологи, а на дотик дуже схожий на паркетну дошку за теплотою. 

Можна вибрати декори під дерево або натуральний камінь та керамічну плитку, при цьому вибране покриття буде «тихим».

За способом укладання можна вибрати клеєвий або замковий варіант, але на експлуатаційні характеристики це не впливає.


vinil_v_koridore.jpg


Особливого догляду вінілові підлоги теж не вимагають, достатньо робити сухе прибирання и мити водою, а найкраще ще додавати у воду спеціальний засіб для вінілових покриттів, що зробіть вашу підлогу більш яскравішою і доглянутою.

Хоча вінілова підлога не боїться вологи и має добру зносостійкість ми все ж рекомендуємо використовувати брудозахистний килимок на вході.

     Які підлоги обрати для коридору це справа індивідуальна, але ми впевнені, яку б підлогу з вище вказаних ви не обрали, вона служитиме вам довгі роки при правильному догляді.

     Якщо у вас ще залишилися питання, зв’яжиться з нашими менеджерами або завітайте в наші салони, щоб отримати професійну консультацію. 

 

При выполнении скрипта возникла ошибка. Включить расширенный вывод ошибок можно в файле настроек .settings.php